fbpx

Kőműves

Építsd velünk a jövő otthonait!

A Polgáron működő Berger Házak Zrt. egy meghatározó szereplő a készházgyártás és kivitelezés piacán. Vállalkozásunkat azzal a céllal hoztuk létre, hogy a hazai piacon még egyedülálló, Nyugat-Európában azonban már régóta alkalmazott automatizált készház technológiával magas minőségű, környezetbarát-alapanyagokból, időtálló családi házakat és középületeket építsünk.

Légy részese ennek! Csatlakozz hozzánk! Egy jobb világot építünk!

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Új készház technológiákat ismersz meg
  • Szakmailag kihívást jelentő projektekben vehetsz részt
  • Dinamikus, jókedvű, összedolgozó csapat
  • Céges rendezvények, családbarát munkahely

Ha az alábbiak igazak rád, Te vagy az emberünk:

  • Szakirányú végzettség
  • Építőiparban szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz, munkádra igényes ember vagy
  • Csapatszellem

Milyen feladatok megoldásában számítunk rád?

  • Falpanelek homlokzati hőszigetelése üzemi körülmények között
  • Falszerkezetek gyártása

Ami nem elvárás, de örülünk neki:

  • Homlokzati hőszigetelésben szerzett tapasztalat
  • Faiparban vagy szerelt építkezésben van már tapasztalatod
  • Azonnal tudsz kezdeni

Munkavégzés helye:

Berger Házak készház-üzem, Polgár Ipari Park

Ha érdekel ez a lehetőség, kérjük jelentkezz online és küld el önéletrajzodat a karrier@bergerhazak.hu email címre.

Szilágyiné Bucsi Katalin
Humánpolitikai
adminisztrátor
Elérhetőség
+36 30 668 9047
allas@bergerhazak.hu
Karrier
Nem ezt kerested?
Állásajánlataink