fbpx

Építési, kivitelezési munkatárs

A Polgáron működő Berger Házak Zrt. egy meghatározó szereplő a készházgyártás és kivitelezés piacán. Vállalkozásunkat azzal a céllal hoztuk létre, hogy a hazai piacon még egyedülálló, Nyugat-Európában azonban már régóta alkalmazott automatizált készház technológiával magas minőségű, környezetbarát-alapanyagokból, időtálló családi házakat és középületeket építsünk.

Légy részese ennek, csatlakozz hozzánk! Egy jobb világot építünk!

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Új készház technológiákat ismersz meg
  • Szakmailag kihívást jelentő projektekben vehetsz részt
  • Dinamikus, jókedvű, összedolgozó csapat
  • Céges rendezvények, családbarát munkahely

Ha az alábbiak igazak rád, Te vagy az emberünk:

  • Van tapasztalatod a következő területek bármelyikében: építőipari-, faipari munkák, gipszkarton-, nyílászáró szerelés, festés
  • Pontos, precíz, munkavégzés és a határidők tartása jellemző rád
  • Csapatban való együttműködés
  • Szeretsz változatos helyeken dolgozni
  • Gépjárművezetői engedéllyel és tapasztalattal rendelkezel

Milyen feladatok megoldásában számítunk rád?

  • A kivitelezési területen a fa vázszerkezetű készházak (falpanelek, födém és tetőszerkezet) összeszerelése lesz a feladatod
  • A legtöbb előkészítés az üzemben zajlik, de vannak olyan munkák, amelyeket csak a helyszínen lehet elvégezni, ezeket fogod a csapatoddal megoldani, mint a szárazépítészeti szerkezetek szerelése, kiegészítő burkolatok (fa, lambéria, gipszkarton) beszerelése
  • Gépjárművezetés

Ami nem elvárás, de örülünk neki:

  • Szakirányú végzettség (ács-állványozó, asztalos, kőműves)
  • Készházak gyártásában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Hétfőnként, a polgári üzemben találkozunk, innen indulunk autókkal az építkezés helyszínére, mely az ország bármely szegletében lehet
Szilágyiné Bucsi Katalin
Humánpolitikai
adminisztrátor
Karrier
Nem ezt kerested?
Állásajánlataink