SZÁRAZÉPÍTÉSI SZERELŐ

Munkavégzés helye:

  • Magyarország teljes területe

Feladatok:

  • Nagypaneles fa könnyűszerkezetes előregyártott elemek (fal, födém, tető) helyszíni szerelése
  • Szárazépítészeti szerkezetek helyszíni szerelése (előtétfal, álmennyezet)
  • Kiegészítő burkolatok (fa, lambéria, gipszkarton) beszerelése
  • Befejezőműveletek elvégzése a vevői igényeknek megfelelően

Elvárások:

  • Szárazépítő (gipszkarton szerelő) képesítés
  • Szárazépítészeti szerkezetek kialakítása
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatmunka iránti elkötelezettség

Előny:

  • könnyűszerkezetes épületek kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • folyamatos munka, mindez egy jó csapattal, jó hangulatban;
  • biztos, stabil munkahely
  • szakmai kihívás

Az állás jelentkezését az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a Berger Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009

Üzem

+36 52 / 212 070