RAKTÁROS

Érdekelnek a modern építészeti megoldások, régóta foglalkoztat a készház technológia? Szívesen lennél egy fejlődő, innovatív cég munkatársa? Fontos, hogy megbecsüljenek a munkahelyeden, hogy úgy indulj munkába, mintha hazamennél? Jó kollégákra, humánus, megértő, hozzáértő vezetőkre és minden hónapban biztosan megérkező fizetésre vágysz?

Ha ezekre a kérdésekre igen a válasz, köztünk a helyed:

  • Van targoncavezetői OKJ végzettséged, érvényes jogosítványod (vezetőüléses), és gyakorlatod?
  • Szereztél már raktározásban tapasztalatot?
  • Boldogulsz a számítógéppel is?
  • Erényed a pontosság, precízség?
  • Szereted önállóan végezni a munkádat, de tudsz másokkal együttműködve is dolgozni?
  • Szeretnél új dolgokat tanulni?

Ezekben a feladatokban számítunk rád:

  • Alap- és gyártási segédanyagokat bízunk rád, ezeket fogod beérkeztetni, átvenni és bevételezni vállalatirányítási rendszerbe, raktárba elhelyezni, állagukat megóvni, mindezt kézzel vagy géppel
  • A termelés zavartalan lesz a te kiszolgálásod alapján
  • Adminisztráció készáru-kiszállításhoz
  • Raktári anyagok készletszintjét rendszeresen fogod ellenőrizni, jelentéseket készíteni, eltéréseket jelenteni, készleteket leltározni
  • A selejtezésben és a veszélyes anyagok kezelésében is számítunk rád

Nem várjuk el, de nagyon örülünk, ha az alábbiak is igazak rád:

  • Építőipari tapasztalat
  • Angol vagy Német alapszintű nyelvismeret

 Mit tudunk cserébe adni?

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget
  • Biztos fizetést
  • Jó csapatot

Hol fogsz dolgozni?

  • Berger Házak készház-üzemében, a polgári Ipari Parkban, az M3 Outlet közelében. Néhány perc alatt eléred a buszmegállót, pár száz méterre pedig autópálya fel- és lehajtó is van.

Ha tetszik az ajánlat, így jelentkezz:

Küldd el önéletrajzod, fizetési igényed megjelölésével az allas@bergerhazak.hu címre. Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesd fel a megpályázott pozíciót!

Jelentkezését önéletrajza beküldésével és a fizetési igénye megjelölésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk. Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Értesüljön elsőként a BERGER Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009