PÉNZÜGYI VEZETŐ

Érdekelnek a modern építészeti megoldások, régóta foglalkoztat a készház technológia? Szívesen lennél egy fejlődő, innovatív cég munkatársa? Fontos, hogy megbecsüljenek a munkahelyeden, hogy úgy indulj munkába, mintha hazamennél? Jó kollégákra, humánus, megértő, hozzáértő vezetőkre és minden hónapban biztosan megérkező fizetésre vágysz?

Feladatok

  • Társaság gazdasági folyamatainak koordinálása, a pénzügyi analitika elkészítése
  • Társaság fejlődési stratégiájának kidolgozása, megvalósítása és továbbfejlesztése, a gazdasági és pénzügyi mutatók monitorozása
  • Pénzügyi kimutatások elkészítése (havi, éves szinten bontásokban)
  • Társaság pénzügyi számvitelének előkészítése, megszervezése és irányítása, ezen belül a tartozás- és követelés-, a likviditás-, a cash-flow-kezelés felügyelete.
  • Éves tervek elkészítése (pénzügyi, értékesítési, termelési, cash-flow, beruházási, személyzet stb.)
  • Bankokkal való kapcsolattartás, hitel- és kölcsönkezelés, biztosítékok (banki garanciák)
  • Költségvetés tervezése és teljesítés-ellenőrzése hatékony rendszerének biztosítása, analitikai kimutatások/jelentések benyújtása
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, részvétel az adóügyi, könyvvizsgálói és egyéb pénzügyi ellenőrzésekben
  • Értékelések, beszámolók, kimutatások készítése építési projektekre bontva (bekerülési költség, gyártási költség, kivitelezési költség)
  • Projekt Menedzserek pénzügyi költségeinek, alvállalkozói számlák ellenőrzése.
  • Tervezett és aktuális eredmények közötti eltérések azonosítása és elemzése.
  • Személyszállítási rend és szabályok kialakítása, gépjárműhasználat, kvóták.
  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • Könyvelés koordinálása
  • Üzleti, pénzügyi tervjavaslatok összeállítása, illetve az ebben való támogatás a felső vezetés számára

 Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség gazdasági/pénzügyi területen
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • MS Office stabil, felhasználói szintű ismerete
  • Proaktív, probléma megoldó attitűd
  • Határozottság
  • Precizitás
  • Nagyfokú teherbírás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Döntési helyzetekben határozottság
  • Nagyfokú önállóság
  • Tanulási hajlandóság

 Előny

  • KKV-s tapasztalat
  • Építőiparban szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete pld. KULCS-SZOFT/SAP/MICROSOFT DYNAMICS

 Mit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Aktív részvétel a cég működésében és annak fejlesztésében
  • Céges parkoló
  • Költségtérítés munkába járáshoz
  • Céges laptop, telefon
  • Lelkes, támogató, barátságos csapat
  • Kiemelkedő irodai környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil foglalkozási lehetőség

Feladat ellátásának helye

  • Berger Házak készház-üzem, Polgár Ipari Park, az M3 Outlet közelében.

Az állás jelentkezését az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a BERGER Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009