MŰSZAKI RAJZOLÓ

Berger Házak egy új generációs szereplő az építőipari piacon. Vállalkozásunkat azzal a céllal hoztuk létre, hogy a hazai piacon még egyedülálló, Nyugat-Európában azonban már régóta alkalmazott automatizált készház technológiával magas minőségű, környezetbarát-alapanyagokból, időtálló családi házakat és középületeket építsünk.

Bővülő csapatunkba keresünk a polgári telephelyünkre műszaki rajzoló munkatársat.

Feladatok

  • 2D műszaki rajzok készítése
  • Lakóházak modellezése 3D tervező szoftverben
  • Árajánlathoz szükséges mennyiségi kigyűjtések elvégzése
  • Műszaki szaktanácsadók munkájának előkészítése
  • Tervezési dokumentumok összeállítása, méretezése és feliratozása, tervező építészmérnökök munkájának támogatása
  • Burkolati konszignációk készítése
  • Csomóponti rajzok szerkesztése
  • Gyártmánytervező mérnök munkájának támogatása, gyártási dokumentációk szerkesztése

Elvárások

  • Pontos, precíz, felelősségteljes, kooperatív munkavégzés
  • Folyamatban lévő építészmérnöki tanulmányok vagy befejezett építész technikusi, vagy építészmérnöki végzettség
  • ArchiCad szoftver felhasználó szintű ismerete
  • Ms. Office szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság
  • Jó együttműködő képesség és tanulási hajlam
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny

  • Faiparban vagy szerelt építésben szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye

  • Berger Házak készház-üzem, Polgár Ipari Park

Jelentkezését önéletrajza beküldésével és a fizetési igénye megjelölésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk. Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Értesüljön elsőként a BERGER Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009