MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

Érdekelnek a modern építészeti megoldások, régóta foglalkoztat a készház technológia? Szívesen lennél egy fejlődő, innovatív cég munkatársa? Fontos, hogy megbecsüljenek a munkahelyeden, hogy úgy indulj munkába, mintha hazamennél? Jó kollégákra, humánus, megértő, hozzáértő vezetőkre és minden hónapban biztosan megérkező fizetésre vágysz?

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Céges parkoló
  • Költségtérítés munkába járáshoz
  • Magas színvonalú munkák, szakmai kihívások
  • Kreatív, kiemelkedő iroda innovatív irodai környezetben, remek munkatársakkal történő munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés

Főbb feladatok, munkák:

  • Árajánlatok bekérését vállalkozóktól, ártükör készítését és szerződéskötések koordinálása
  • Ütemtervek, költségbecslések és gazdasági számítások elvégzése
  • Koncepció és tervezési program kidolgozásának támogatása költségbecslések készítése
  • Fejlesztési projektek beruházási, műszaki, gazdasági előkészítése
  • Kapcsolattartást a projektvezetőkkel, kivitelezőkkel, alvállalkozókkal
  • Kapcsolattartást tervezőkkel, hatóságokkal, közművekkel
  • Projektben résztvevők munkájának koordinálásában való részvétel
  • Kivitelezési ütemtervek, mennyiségi kimutatások készítése
  • Költségtervek készítése
  • Műszaki tervek ellenőrzése
  • Kooperációkon való részvétel
  • Építésvezető, projektvezetők támogatása
  • Dokumentálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • TERC program magabiztos ismerete
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (építész, építőmérnök)
  • Építő anyagok, építési technológiák, szerkezetek ismerete
  • Nagy munkabírás
  • Több projekt egyidejű szervezésében való jártasság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • kiemelkedő szervező és kommunikációs készség
  • Problémamagoldó készség
  • Legalább 2-3 éves, releváns szakmai tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvismeret és építőipari munkatapasztalat előnyt jelent

Az állás jelentkezését az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a BERGER Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009