MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ, BESZERZŐ MUNKATÁRS

Feladatok

  • Kiviteli tervek és igénypontosítási dokumentációk alapján az egyes épületek szerződés szerinti anyagszükségleteinek meghatározása,
  • Lehetőség szerint az egyes anyagkiírások rendszerére gyártói sablonok, programok használata,
  • Szükségesség esetén közreműködés a saját használatú anyagkiíró sablonok létrehozásában,
  • Az épületek kiszállításához szükséges komplett szállítólista összeállítása.
  • Az egyes épületek építéséhez szükséges anyagokra, szolgáltatásokra, alvállalkozói teljesítésekre árajánlatok bekérése,
  • Az elfogadott árajánlatok és a végleges ütemterv alapján az anyagok, szolgáltatások megrendelése, alvállalkozói szerződések kötése.

Elvárások

  • Pontos, precíz, felelősségteljes, kooperatív munkavégzés
  • Anyagismeret, tapasztalat anyagmennyiségek számításában
  • Office szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság
  • Jó együttműködő képesség és tanulási hajlam
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny

  • Faiparban szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos csapat

Az állás jelentkezését az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a Berger Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009

Üzem

+36 52 / 212 070