MŰSZAKI ELLENŐR

Érdekelnek a modern építészeti megoldások, régóta foglalkoztat a készház technológia? Szívesen lennél egy fejlődő, innovatív cég munkatársa? Fontos, hogy megbecsüljenek a munkahelyeden, hogy úgy indulj munkába, mintha hazamennél? Jó kollégákra, humánus, megértő, hozzáértő vezetőkre és minden hónapban biztosan megérkező fizetésre vágysz?

Feladatok

  • Megvalósuló lakó és középületi kivitelezési projektek műszaki ellenőri feladatainak folyamatos, teljes körű ellátása
  • Beérkező ajánlatok, műszaki kiírások ellenőrzése
  • Műszaki felügyelet, naprakész műszaki dokumentálás
  • Együttműködés a szakági műszaki ellenőrökkel
  • Kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal, projektvezetővel
  • Építési napló vezetése, ellenőrzése
  • Tervezői egyeztetéseken való részvétel
  • Generálkooperációkon való részvétel, emlékeztető készítése
  • Rendszeres havi jelentés készítése
  • Tervdokumentációk ellenőrzése, véleményezése
  • Költségvetések mennyiségi kimutatásának ellenőrzése
  • Minőségbiztosítási dokumentációk ellenőrzése
  • Technológiai folyamatok előzetes jóváhagyása
  • Döntés-előkészítő tanácsadás;
  • Munkaterület átadás lebonyolítása
  • Építési helyszín állapotának fényképes dokumentálása
  • Vállalkozók teljesítéseinek ellenőrzése, igazolása
  • Pótmunka igények elbírálása, javaslattétel
  • Ütemtervek nyomon követése
  • Műszaki átadás-átvételek lebonyolítása, dokumentálása
  • Megvalósulási tervek, átadási dokumentációk ellenőrzése
  • A projektek kapcsán kapcsolattartás a szükséges szakhatóságokkal, részvétel a hatósági bejárásokon
  • Az építkezés során felmerülő előre nem tervezhető feladatokra vonatkozó ajánlatok felülvizsgálata, javaslattétel vezető felé a munkák műszaki tartalmának és költségeinek elfogadására

 Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építő vagy építészmérnök)
  • műszaki ellenőri jogosultság
  • Rendszerszemlélet
  • Legalább 5 év szakmai, releváns tapasztalat
  • Proaktív, probléma megoldó attitűd
  • Határozottság
  • Precizitás
  • Nagyfokú teherbírás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Döntési helyzetekben határozottság
  • Nagyfokú önállóság
  • B kategóriás jogosítvány

 Előny

  • Erős szakmai felkészültség, készház rendszerek kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Szakértői jogosultság
  • Tervezői szoftverek ismerete
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

 Mit kínálunk

  • korrekt jövedelem-csomag, mely fix és teljesítményarányos elemekből áll
  • Céges autó
  • Költségtérítés
  • céges laptop, telefon
  • lelkes, támogató, barátságos csapat
  • kiemelkedő irodai környezet
  • izgalmas, felelősségteljes projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil foglalkozási lehetőség

Feladat ellátásának helye

  • Berger Házak készház-üzem, Polgár Ipari Park, az M3 Outlet közelében.
  • Magyarország teljes területe (kivitelezési helyszínen)

Az állás jelentkezését az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a BERGER Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009