KÉSZHÁZ SZAKTANÁCSADÓ

Szeretnél családias, nyugodt és tiszta környezetben dolgozni? Fontos a jó munkahelyi légkör és a magas fizetés? Érdekelnek az új technológiák? Hosszú távra tervezel? Szívesen dolgoznál egy intenzíven fejlődő, modern, magyar tulajdonú cégnél?

Csatlakozz hozzánk!

Berger Házak Zrt. egy új generációs szereplő az építőipari piacon. Vállalkozásunkat azzal a céllal hoztuk létre, hogy a hazai piacon még egyedülálló, Nyugat-Európában azonban már régóta alkalmazott automatizált készház technológiával magas minőségű, környezetbarát-alapanyagokból, időtálló családi házakat és középületeket építsünk.

Bővülő csapatunkba keresünk készház szaktanácsadókat.

Feladatok

  • Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás az adott területről érkező érdeklődőkkel
  • Vevői igényfelmérés
  • Műszaki tartalom összeállítása az igényeknek megfelelően
  • Tervjavaslatok összeállítása, illetve az ebben való támogatás az építész partnerek számára
  • Árajánlatok készítése
  • Ügyfelek tájékoztatása a szerződési feltételek gazdasági és jogi aspektusairól
  • Készház rendszerrel épülő kiváló minőségű családi házak értékesítése

 Elvárások

  • Tanulási hajlandóság
  • Erős vállalkozói attitűd
  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség,
  • Építési folyamatok beható ismerete
  • Ügyfél kapcsolati és értékesítési tapasztalat
  • Határozottság, önállóság, rugalmasság, kreativitás,
  • MS Office stabil, felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

 Előny

  • Erős szakmai felkészültség, jártasság a családi házak piacán mind műszaki mind gazdasági oldalról
  • Készház vagy könnyűszerkezetes ház értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

 Mit kínálunk

  • Teljesítményarányos, magas szintű jutalék
  • Vállalkozói jogviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil foglalkozási lehetőség
  • Dinamikus, támogató csapat
  • Komoly piaci lehetőségek

Feladat ellátásának helye

  • Magyarország teljes terület

Jelentkezését önéletrajza beküldésével és a fizetési igénye megjelölésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk. Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Értesüljön elsőként a BERGER Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009