KÉSZHÁZ SZAKTANÁCSADÓ

Feladatok

  • Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás az adott területről érkező érdeklődőkkel
  • Vevői igényfelmérés
  • Műszaki tartalom összeállítása az igényeknek megfelelően
  • Tervjavaslatok összeállítása, illetve az ebben való támogatás az építész partnerek számára
  • Árajánlatok készítése
  • Ügyfelek tájékoztatása a szerződési feltételek gazdasági és jogi aspektusairól
  • Készház rendszerrel épülő kiváló minőségű családi házak értékesítése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Erős szakmai felkészültség, jártasság a családi házak piacán mind műszaki mind gazdasági oldalról
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség,
  • Építési folyamatok beható ismerete
  • Ügyfél kapcsolati és értékesítési tapasztalat
  • Határozottság, önállóság, rugalmasság, kreativitás,
  • MS Office stabil, felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Készház vagy könnyűszerkezetes ház értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Mit kínálunk

  • Teljesítményarányos, magas szintű jutalékos munkadíj
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil foglalkozási lehetőség
  • Dinamikus, támogató csapat
  • Komoly piaci lehetőségek

Az állás jelentkezését az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a Berger Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009

Üzem

+36 52 / 212 070