KARBANTARTÁSI TECHNIKUS

Feladatok

  • A gyár telepített termelő gépeinek javítása, karbantartása, felújítása, fejlesztése a vonatkozó szabályok, elírások és utasítások szerint
  • A gyárban vagy a építési helyszíneken használt kézi eszközök állapotának és helyének folyamatos nyomon követése, javítások, szervezése, új eszköz beszerzésekben való aktív közreműködés
  • A karbantartási tervben meghatározott, és a gépenkénti karbantartási utasításokban (karbantartó lapok) előírt ellenőrzések, karbantartások és azok dokumentálásának folyamatos végrehajtása
  • Az előírt folyamatközi ellenőrzések elvégzése, ezek dokumentálása
  • Kapcsolattartás partnerekkel karbantartási és hiba elhárítási kérdésekben
  • A telephely gépeinek és berendezéseinek teljes körű felügyelete, karbantartási munkák felmérése, szervezése, nyomon követése és dokumentálása.
  • Energia fogyasztás figyelemmel kisérése és javaslatok készítése ennek optimalizálására
  • Riportok készítése a management felé

Elvárások

  • Minimum középfokú, műszaki végzettség
  • Erős és gyenge áramú elektromos hálózatok ismerete, PLC vezérlési ismeretek
  • Kiváló kommunikációs, döntési, irányító- és szervező készség
  • Határozottság, önállóság, terhelhetőség, rugalmasság, kreativitás
  • MS Office stabil, felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Gyártó gépek karbantartása területén szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Létesítmény üzemeltetés területén szerzett tapasztalat
  • Linux programozási ismeretek

Mit kínálunk

  • Teljesítményarányos, magas szintű jutalékos munkadíj
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil foglalkozási lehetőség
  • Dinamikus, támogató csapat
  • Komoly piaci lehetőségek

Az állás jelentkezését az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a Berger Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009

Üzem

+36 52 / 212 070