GYÁRTÓSORI ÖSSZESZERELŐ

Szeretnél családias, nyugodt és tiszta környezetben dolgozni? Fontos a jó munkahelyi légkör és a magas fizetés? Érdekelnek az új technológiák? Hosszú távra tervezel? Szívesen dolgoznál egy intenzíven fejlődő, modern, magyar tulajdonú cégnél?

Csatlakozz hozzánk!

Berger Házak egy új generációs szereplő az építőipari piacon. Vállalkozásunkat azzal a céllal hoztuk létre, hogy a hazai piacon még egyedülálló, Nyugat-Európában azonban már régóta alkalmazott automatizált készház technológiával magas minőségű, környezetbarát-alapanyagokból, időtálló családi házakat és középületeket építsünk.

Bővülő csapatunkba keresünk a polgári telephelyünkre gyártósori összeszerelő munkatársat.

Feladatok:

  • Különböző típusú panel elemek összeszerelése a megadott technológiai dokumentációk alapján
  • Anyagmozgatás függődaruk segítségével az összeszerelő állomások között
  • Falpanelek szigetelőanyaggal történő kitöltése
  • Kiegészítő burkolatok és gépészeti egységek beszerelése
  • Nyílászárók beszerelése a kész panelekbe
  • Befejező műveletek elvégzése a vevői igényeknek megfelelően
  • Az előírt folyamatközi ellenőrzések elvégzése, ezek dokumentálása

Elvárások:

  • Tapasztalat a következő területek bármelyikében: építőipari-, faipari munkák, gipszkarton-, nyílászáró szerelés, festés
  • Pontos, precíz munkavégzés, határidők tartása
  • Csapatban való együttműködés

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Készházak gyártásában szerzett tapasztalat
  • Emelőgép (targonca) vezetői engedély
  • Daru kezelői engedély

Mit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Meglévő tudás bővítése
  • Hosszú távú, stabil foglalkozási lehetőség
  • Dinamikus, támogató csapat

Munkavégzés helye:

  • Berger Házak készház-üzem, Polgár Ipari Park

Jelentkezését önéletrajza beküldésével és a fizetési igénye megjelölésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk. Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Értesüljön elsőként a BERGER Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009