FESTŐ-MÁZOLÓ

Munkavégzés helye:

  • Magyarország teljes területe

 Feladatok:

  • Épületek, lakóterek külső-, belső felületi, felületképzési munkáinak elvégzése (festés, mázolás, tapétázás).
  • A felület finomjavítását, csiszolását, portalanítását követően a közbenső réteg(ek), majd a fedőréteg felhordása;
  • Korszerű anyagok megismerése és utasítás szerinti alkalmazása;
  • A tapétázás előkészítése a technológiai utasítások szerint;
  • Az utómunkák elvégzése (hibajavítás, a felületvédelem megszüntetése, a munkaterület takarítása, a munkaeszközök karbantartása);
  • Felületvédelmi munkák elvégzése;
  • Festék, lakk és hasonló anyagok felvitele épületek felületeire, szerelvényeire és berendezéseire;
  • Hengerrel és festékszóróval festék, lakk és pác felvitele különféle felületekre.

 Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Jó fizikum és fiatalos lendület
  • Önálló munkavégzés
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatmunka iránti elkötelezettség

 Előnyt jelent:

  • Építőiparban szerzett 1-3 éves tapasztalat előnyt jelent
  • Készházak gyártásában és kivitelezésében szerzett jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes bér

Az állás jelentkezését az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a Berger Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009

Üzem

+36 52 / 212 070