ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Szeretnél családias, nyugodt és tiszta környezetben dolgozni? Fontos a jó munkahelyi légkör és a magas fizetés? Érdekelnek az új technológiák? Hosszú távra tervezel? Szívesen dolgoznál egy intenzíven fejlődő, modern, magyar tulajdonú cégnél?

Csatlakozz hozzánk!

Berger Házak Zrt. egy új generációs szereplő az építőipari piacon. Vállalkozásunkat azzal a céllal hoztuk létre, hogy a hazai piacon még egyedülálló, Nyugat-Európában azonban már régóta alkalmazott automatizált készház technológiával magas minőségű, környezetbarát-alapanyagokból, időtálló családi házakat és középületeket építsünk.

Bővülő csapatunkba keresünk a polgári telephelyünkre értékesítési asszisztens munkatársat.

Feladatok:

  • Építészeti tervdokumentációk alapján mennyiségi számítások végzése
  • Ezek alapján árkalkulációk készítése
  • Teljes megrendelési csomag dokumentációjának elkészítése
  • Beérkezett megrendelések ellenőrzése
  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, összehasonlítása, árelemzések készítése
  • Árkalkulációs (Excel) szoftver karbantartása, fejlesztése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, szaktanácsadókkal, alvállalkozókkal
  • Megvalósítási folyamat részeként árkalkulációk készítése a projektmenedzsment és a pénzügy felé

 Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Office szoftverek erős felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz, felelősségteljes, nagy munkabírású személyiség
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Magas szintű együttműködési képesség és rendkívüli tanulási hajlam

 Előny:

  • Építőipari értékesítési tapasztalat
  • Szakirányú építőipari végzettség
  • Nagyfokú önállóságot igénylő munkatapasztalat

 Mit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos csapat

 Munkavégzés helye:

  • Berger Házak készház-üzem, Polgár Ipari Park

Jelentkezését önéletrajza beküldésével és a fizetési igénye megjelölésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk. Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Értesüljön elsőként a BERGER Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009