ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI MÉRNÖK

Érdekelnek a modern építészeti megoldások, régóta foglalkoztat a készház technológia? Szívesen lennél egy fejlődő, innovatív cég munkatársa? Fontos, hogy megbecsüljenek a munkahelyeden, hogy úgy indulj munkába, mintha hazamennél? Jó kollégákra, humánus, megértő, hozzáértő vezetőkre és minden hónapban biztosan megérkező fizetésre vágysz?

Feladatok

  • Lakó és középületek épületvillamossági rendszerek tervezése, méretezése
  • Épületvillamossági szakági tervekben, kiírásokban szereplő műszaki tartalom elemzése, ellenőrzése, véleményezése
  • Beérkező ajánlatok, műszaki kiírások ellenőrzése
  • Projektvezetés támogatása
  • A szakági- és a területhez kapcsolódó általános kivitelezési munkák ellenőrzése
  • Műszaki előkészítő mérnök, építész, gépész kollégák támogatása
  • Műszaki tartalom összeállítása az igényeknek megfelelően
  • Tervjavaslatok összeállítása, illetve az ebben való támogatás az építész partnerek számára
  • Árajánlatok készítése
  • Egyeztetés kivitelezőkkel
  • Kivitelezések támogatása, nyomon követése
  • A projektek kapcsán kapcsolattartás a szükséges szakhatóságokkal, részvétel a hatósági bejárásokon
  • Az építkezés során felmerülő előre nem tervezhető feladatokra vonatkozó ajánlatok beszerzése, az ajánlatok felülvizsgálata, javaslattétel vezető felé a munkák műszaki tartalmának és költségeinek elfogadására

 Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök)
  • AutoCAD magabiztos ismerete
  • Rendszerszemlélet
  • Dali, Loxonne, KNX rendszerek ismerete
  • MS Office stabil, felhasználói szintű ismerete
  • Legalább 3-5 év szakmai, releváns tapasztalat
  • Proaktív, probléma megoldó attitűd
  • Határozottság
  • Precizitás
  • Nagyfokú teherbírás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Döntési helyzetekben határozottság
  • nagyfokú önállóság
  • Tanulási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

 Előny

  • Erős szakmai felkészültség, készház rendszerek gépészeti tervezésében szerzett tapasztalat
  • Épület automatizálási tervezésben szerzett tapasztalat
  • FMV jogosultság
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

 Mit kínálunk

  • versenyképes bérezés
  • Céges parkoló
  • Költségtérítés munkába járáshoz
  • céges laptop, telefon
  • lelkes, támogató, barátságos csapat
  • kiemelkedő irodai környezet
  • izgalmas, felelősségteljes projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil foglalkozási lehetőség

Feladat ellátásának helye

  • Berger Házak készház-üzem, Polgár Ipari Park, az M3 Outlet közelében.

Az állás jelentkezését az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a BERGER Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009