ÉPÍTÉSZ TERVEZŐ MUNKATÁRS

A Berger Házak egy új generációs szereplő az építőipari piacon. Vállalkozásunkat azzal a céllal hoztuk létre, hogy a hazai piacon még egyedülálló, Nyugat-Európában azonban már régóta alkalmazott automatizált készház technológiával magas minőségű, környezetbarát-alapanyagokból, időtálló családi házakat és középületeket építsünk.

Bővülő csapatunkba keresünk a polgári telephelyünkre pályakezdő Építész tervező munkatársat.

Feladatok

  • Ügyfeleink által támasztott igények alapján tervjavaslatok, vázlattervek készítése, az adott építési telekre
  • Vázlattervek HÉSZ, TAK megfelelőségének vizsgálata
  • A vázlattervek léptékhelyes, BERGER rendszerazonos megrajzolása a tervek prezentálásához az Építtetők részére
  • Részvétel a bejelentési, vagy engedélyes teljes tervdokumentáció elkészítésében
  • Részvétel a BERGER típusterv választék kialakításában
  • Kapcsolattartás a BERGER építész és egyéb szakmai partnereivel
  • BERGER Szaktanácsadók képzése az építészeti alapismeretekre, fogalmakra
  • Együttműködés a BERGER Mérnök csapatával a fejlesztések, technológiák terén

Elvárások

  • Pontos, precíz, felelősségteljes, kooperatív munkavégzés
  • Kreatív, az igényekre érzékenyen reagáló, logikus, költséghatékony, mégis attraktív, termelékeny tervezői munka
  • Archicad tervezői szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Office szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság
  • Jó együttműködő képesség és tanulási hajlam
  • Építészmérnöki végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny

  • Angol vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Tervezői gyakorlatban való tapasztalat
  • Faiparban szerzett tapasztalat
  • Nyitottság, jó kommunikációs és empatikus készség, képesség

Mit kínálunk

  • A BERGER építész arculatának fejlesztésében aktív szerepvállalás
  • Izgalmas, új generációs rendszerek tervezésében való részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy egyedülálló vállalatnál
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos csapat

Az állás jelentkezését az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a Berger Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009

Üzem

+36 52 / 212 070