ÉPÍTÉSZ

Érdekelnek a modern építészeti megoldások, régóta foglalkoztat a készház technológia? Szívesen lennél egy fejlődő, innovatív cég munkatársa? Fontos, hogy megbecsüljenek a munkahelyeden, hogy úgy indulj munkába, mintha hazamennél? Jó kollégákra, humánus, megértő, hozzáértő vezetőkre és minden hónapban biztosan megérkező fizetésre vágysz?

Ha igazak rád a lentiek, te vagy az emberünk:

  • Az ArchiCAD építészeti tervezőprogramot készség szinten ismered, használod
  • minium 2-3 éves tervezési tapasztalattal rendelkezel
  • Szakirányú iskolai végzettséggel rendelkezel (építészmérnöki, építőmérnöki, faipari mérnöki)
  • Önállóan és csapatban is jól, kooperatívan tudsz dolgozni, pontos és precíz, felelősségteljes vagy a munkádban
  • Ismered az Office programokat

Milyen feladatok megoldásában számítunk rád?

  • Építész műszaki dokumentációk megrajzolása
  • Az egyszerű bejelentési, engedélyes szintű tervdokumentációk készítése
  • Szakági tervek értelmezése, összevetése az építész dokumentációval
  • Szakági kapcsolattartás
  • Lakóházak modellezése 3D tervező szoftverben
  • Árajánlathoz szükséges mennyiségi kigyűjtések elvégzése
  • Tervezési dokumentumok összeállítása, méretezése és feliratozása, tervező építészmérnökök munkájának támogatása
  • Csomóponti rajzok szerkesztése
  • Gyártmánytervező mérnök munkájának támogatása, gyártási dokumentációk szerkesztése

Ami nem elvárás, de örülünk neki:

  • 3D Látványtervező programok (3ds Max + Vray, Lumion, Twinmotion) ismerete
  • Ismered a könnyűszerkezetes építési technológiát, de ha nem, akkor magas fokú érdeklődést mutatsz irányába
  • faiparban vagy szerelt építkezésben van már tapasztalatod
  • Dolgoztál már hasonló munkakörben
  • Innovatív a gondolkodásod, új megoldásokon töröd a fejed

Amit cserébe kínálunk a szaktudásodért:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget
  • Biztos fizetést
  • Fiatalos csapatot

Hol fogsz dolgozni?

  • Berger Házak készház-üzemének irodájában, a polgári Ipari Parkban, az M3 Outlet közelében. Néhány perc alatt eléred a buszmegállót, pár száz méterre pedig autópálya fel- és lehajtó is van.
  • A szervezetben a mérnökségi csapattal fogsz együtt dolgozni

Az állásra a jelentkezéseket az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a BERGER Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009