ÉPÍTÉSVEZETŐ

Munkavégzés helye:

  •  Magyarország teljes területe, kiemelten Budapest és környéke, Dunántúl

Feladatok:

  • Folyamatban lévő kivitelezések ellenőrzése
  • Anyagszükségletek megrendelése
  • Saját és alvállalkozói teljesítés koordinálása, ellenőrzése az ütemterv szerint
  • Állandó kapcsolattartás a beszállítókkal, műszaki ellenőrökkel és az építtetőkkel a kivitelezés során
  • Információszolgáltatás az Elektronikus Építési napló vezetéséhez
  • Elektronikus napló ellenőrzése, valamint napi zárások rögzítése
  • Szoros együttműködés a projekt menedzsmenttel

Elvárások:

  • Közép-, vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum 2 év csapatvezetői tapasztalat
  • Műszaki területen szerzett 5 év munkatapasztalat
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • Dinamikus, proaktív személyiség
  • Csapatmunka iránti elkötelezettség
  • Kiváló kommunikációs, döntési, irányító- és szervező készség
  • Határozottság, önállóság, terhelhetőség, rugalmasság, kreativitás
  • MS Office stabil, felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

 Előnyt jelent:

  • Könnyűszerkezetes épületek kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • vagy építőiparban szerzett 1-3 éves tapasztalat előnyt jelent
  • Faipari jártasság
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes bér Gépjármű
  • Telefon, laptop
  • Fiatalos környezet

Az állás jelentkezését az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a Berger Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009

Üzem

+36 52 / 212 070