ÉPÍTÉSI, KIVITELEZÉSI MUNKATÁRS

Érdekelnek a modern építészeti megoldások, régóta foglalkoztat a készház technológia? Szívesen lennél egy fejlődő, innovatív cég munkatársa? Fontos, hogy megbecsüljenek a munkahelyeden, hogy úgy indulj munkába, mintha hazamennél? Jó kollégákra, humánus, megértő, hozzáértő vezetőkre és minden hónapban biztosan megérkező fizetésre vágysz?

Ha ezek igazak rád nézve, köztünk a helyed:

  • Már van építőipari tapasztalatod,
  • Szeretsz egy jó csapatban dolgozni,
  • Elhivatott vagy a pontos, precíz építkezések iránt és szeretsz szép dolgokat alkotni
  • szeretsz változatos helyeken dolgozni.

Ezek lesznek a feladataid:

  • A kivitelezési csapattal fogsz együtt dolgozni,
  • A kivitelezési területen a fa vázszerkezetű készházak (falpanelek, födém és tetőszerkezet) összeszerelése lesz a feladatod
  • A legtöbb előkészítés az üzemben zajlik, de vannak olyan munkák, amelyeket csak a helyszínen lehet elvégezni, ezeket fogod a csapatoddal megoldani, mint a szárazépítészeti szerkezetek szerelése, kiegészítő burkolatok (fa, lambéria, gipszkarton) beszerelése

Ha ezek is igazak rád, annak örülünk a legjobban:

  • Szakirányú végzettség (ács-állványozó, asztalos, kőműves)
  • Könnyűszerkezetes épületek kivitelezésében szerzett tapasztalat

Amit cserébe kínálunk:

  • Folyamatos, stabil munkát, mindezt egy jó csapattal, jó hangulatban;
  • Szakmai kihívás
  • Szakmai fejlődést (belsős képzések)
  • Biztos fizetést

Ahol dolgozni fogsz:

  • Hétfőnként, a polgári üzemben találkozunk, innen indulunk autókkal az építkezés helyszínére, mely az ország bármely szegletében lehet

Ha tetszik az ajánlat, így jelentkezz:

Küldd el önéletrajzod, fizetési igényed megjelölésével az allas@bergerhazak.hu címre. Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesd fel a megpályázott pozíciót!

Jelentkezését önéletrajza beküldésével és a fizetési igénye megjelölésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk. Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Értesüljön elsőként a BERGER Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009