BRIGÁDVEZETŐ

Feladatok:

  • A kivitelezési terület előkészítése a faszerkezetű falelemek összeállításához
  • Kiszállított faszerkezetű falelemek összeállítása a megadott technológiai dokumentációk alapján
  • Nyílászárók beszerelése a kész panelekbe
  • Befejezőműveletek elvégzése a vevői igényeknek megfelelően
  • Az előírt folyamatközi ellenőrzések elvégzése, ezek dokumentálása
  • Kivitelezési csapat koordinálása, ellenőrzése
  • Munkafolyamatok tervezése, kivitelezése,
  • Anyagszükségletek felmérése, anyagigény leadása
  • Kivitelezési területre érkeztetett anyagok átvétele, ellenőrzése
  • Építésvezető munkájának a támogatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 2 év csapatvezetői tapasztalat
  • Műszaki területen szerzett 5 év munkatapasztalat
  • Jó fizikum és fiatalos lendület
  • Jó problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet, önálló munkavégzés
  • Folyamatos fejlesztés iránti elkötelezettség;
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatmunka iránti elkötelezettség
  • Kiváló kommunikációs, döntési, irányító- és szervező készség
  • Határozottság, önállóság, terhelhetőség, rugalmasság, kreativitás
  • MS Office stabil, felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Faipari szakirányú végzetség (faipari gépkezelő, famegmunkáló, asztalos, ács, faipari technikus) vagy építőiparban szerzett 1-3 éves tapasztalat előnyt jelent
  • Készházak gyártásában és kivitelezésében szerzett jártasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • Angol és/vagy német nyelv ismerete

 Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és teljesítmény utáni bónusz
  • Telefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Az állás jelentkezését az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a Berger Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009

Üzem

+36 52 / 212 070