ASZTALOS

Munkavégzés helye:

  • Magyarország teljes területe

 Feladatok:

  • Kivitelezési helyszínen, különböző típusú falpanelek összeszerelése a megadott technológiai dokumentációk alapján
  • Építkezéseken helyszíni szerelés, ajtó- és ablak szerkezetek, álmennyezet, fal-és padlóburkolatok, lépcsők beszerelése,
  • Falpanelek szigetelőanyaggal történő kitöltése
  • Kiegészítő burkolatok beszerelése
  • Befejezőműveletek elvégzése a vevői igényeknek megfelelően

Elvárások:

  • Faipari szakirányú végzettség (faipari gépkezelő, famegmunkáló, asztalos, ács, faipari technikus)
  • Asztalosipari gépek ismerete
  • Jó fizikum és fiatalos lendület
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatmunka iránti elkötelezettség

 Előnyt jelent:

  • Építőiparban szerzett 1-3 éves tapasztalat előnyt jelent
  • Készházak gyártásában és kivitelezésében szerzett jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes bér

Az állás jelentkezését az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a Berger Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009

Üzem

+36 52 / 212 070