ÁRKALKULÁTOR, ÁRFELELŐS

Berger Házak egy új generációs szereplő az építőipari piacon. Vállalkozásunkat azzal a céllal hoztuk létre, hogy a hazai piacon még egyedülálló, Nyugat-Európában azonban már régóta alkalmazott automatizált készház technológiával magas minőségű, környezetbarát-alapanyagokból, időtálló családi házakat és középületeket építsünk.

Bővülő csapatunkba keresünk a polgári telephelyünkre árkalkulátor, árfelelős munkatársat.

Feladatok:

  • Tervdokumentáció alapján mennyiségi számítások végzése
  • Árajánlatok, árbecslések készítése
  • Megrendelések előkészítése
  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, összehasonlítása, ártükrök készítése
  • Kapcsolattartás tervezőkkel
  • Kivitelezéshez szükséges dokumentáció előkészítése

Elvárások:

  • Pontos, precíz, felelősségteljes, kooperatív munkavégzés
  • Office szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság
  • Jó együttműködő képesség és tanulási hajlam

Előny:

  • Építőipari tapasztalat
  • Szakirányú végzettség

Mit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos csapat

Jelentkezését önéletrajza beküldésével és a fizetési igénye megjelölésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk. Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Értesüljön elsőként a BERGER Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009