ÁCS-ÁLLVÁNYOZÓ

Érdekelnek a modern építészeti megoldások, régóta foglalkoztat a készház technológia? Szívesen lennél egy fejlődő, innovatív cég munkatársa? Fontos, hogy megbecsüljenek a munkahelyeden, hogy úgy indulj munkába, mintha hazamennél? Jó kollégákra, humánus, megértő, hozzáértő vezetőkre és minden hónapban biztosan megérkező fizetésre vágysz?

Ha ezek igazak rád nézve, köztünk a helyed:

  • Szakirányú végzettséged van
  • Ismered az asztalosipari gépeket
  • Jó fizikummal és fiatalos lendülettel rendelkezel
  • Megoldod a problémákat és önállóan, de csapatban is tudsz és szeretsz dolgozni
  • elhivatott vagy a pontos, precíz építkezések iránt és szeretsz szép dolgokat alkotni
  • szeretsz változatos helyeken dolgozni

 Ezekben a feladatokban számítunk rád:

  • A csőállványzatok szerelése, építése és bontása;
  • Fedélszerkezetek előkészítése, felállítása, szerkezeti kiváltások kialakítása;
  • Fafödémek készítése, szerkezeti kiváltások kialakítása;
  • Előre gyártott faszerkezetek beépítése;
  • Külső és belső faburkolatok készítése;
  • „Készházak” szerelése;
  • Szerkezeti és egyéb fából készült tárgyak készítése, átalakítása és javítása munkaasztalon és építési helyszíneken;
  • Építkezéseken nehéz faszerkezetek építése, felállítása és szerelése;
  • Belső és külső épületrészek, pl.: falak, ajtók, ajtó- és ablakkeretek, burkolatok és panelek szerelése, összeállítása és átalakítása.

Amit nem várunk el tőled, de jó, ha van:

  • Építőiparban szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Készházak gyártásában és kivitelezésében szerzett jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

 Amit cserébe kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőséget egy magyar tulajdonú cégnél
  • Biztos fizetést
  • Jó csapatot

 Ahol dolgozni fogsz:

  • Hétfőnként, a polgári üzemben találkozunk, innen indulunk autókkal az építkezés helyszínére, mely az ország bármely szegletében lehet

Jelentkezését önéletrajza beküldésével és a fizetési igénye megjelölésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk. Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Értesüljön elsőként a BERGER Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009