ÁCS-ÁLLVÁNYOZÓ

Munkavégzés helye:

  • Magyarország teljes területe

Feladatok:

  • A csőállványzatok szerelése, építése és bontása;
  • Fedélszerkezetek előkészítése, felállítása, szerkezeti kiváltások kialakítása;
  • Fafödémek készítése, szerkezeti kiváltások kialakítása;
  • Előre gyártott faszerkezetek beépítése;
  • Külső és belső faburkolatok készítése;
  • „Készházak” szerelése;
  • Szerkezeti és egyéb fából készült tárgyak készítése, átalakítása és javítása munkaasztalon és építési helyszíneken;
  • Építkezéseken nehéz faszerkezetek építése, felállítása és szerelése;
  • Belső és külső épületrészek, pl.: falak, ajtók, ajtó- és ablakkeretek, burkolatok és panelek szerelése, összeállítása és átalakítása.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Asztalosipari gépek ismerete
  • Jó fizikum és fiatalos lendület
  • Jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
  • Pontos, precíz, megbízható munkavégzés
  • Csapatmunka iránti elkötelezettség

Előnyt jelent:

  • Építőiparban szerzett 1-3 éves tapasztalat előnyt jelent
  • Készházak gyártásában és kivitelezésében szerzett jártasság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes bér

Az állás jelentkezését az önéletrajz beküldésével az allas@bergerhazak.hu címre várjuk.

Értesüljön elsőként a Berger Házakkal kapcsolatos hírekről, technológiai újdonságokról és hasznos információkról!

Ügyfélszolgálat

+36 30 179 1009

Üzem

+36 52 / 212 070